Sraz sběratelů panenek Brno 2017

Brno_49

Bylo stanoveno datum pro konání našeho tradičního květnového srazuv Brně, na sobotu 13.5.2017. Program bude následující:

  • 11 hodin – oficiální zahájení srazu
  • 12:00 – 13:00 – valná hromada Klubu sběratelů panenek (pouze pro členy, případně zájemce o členství)
  • 14:00 – 14:30 – krátké představení činnosti klubu, ukázka z akcí
  • 14:30 – vyhlášení výsledků soutěže
  • 18:00 – oficiální konec srazu

Tématem soutěže letos bude – “Pracujeme na zahradě”. Do soutěže může každý přihlásit pouze jednu panenku a hodnotit se bude hlavně stylizace a doplňky. Může to být jen panenka, ale i diorama s květinami, zahradou, stromy … tvořivosti se meze nekladou 😀

Již je zahájen přijem přihlášek na sraz, bude se konat v našem oblíbeném penzionu FINO Club v Modřicích u Brna. Protože se nám osvědčilo moci zůstat i přes noc, abychom si v klidu mohli popovídat a bavit se, nabízíme i letos možnost rezervovat si ubytování ze soboty na neděli (případně z pátku na sobotu). Rezervaci noclehu je potřeba ohlásit co nejdříve spolu s přihláškou.

Budeme mít zase rezervovaný menší salonek (je zde více světla a je dostupnější z ostatních prostor i z venku). Z toho plyne, že spolu s příhláškou je potřeba zaplatit registrační polatek 150 Kč . V rámci tohoto poplatku bude pro účastníky k dispozici občerstvení – chlebíčky, koláče, ovoce, pití, káva. Oběd, případně večeři si každý platí sám. Spolu s potvrzenou přihláškou vám zašleme informaci o účtu, na který je potřeba zaslat peníze. Prosíme vás, abyste poslali přihlášku co nejdříve (kvůli rezervaci noclehů i počtu přihlášených) mailem na adresu: maianne@email.cz

Do přihlášky uvěďte své jméno a příjmení (případně i přezdívku z Facebooku), počet osob, které přihlašujete (pokud přijedete s doprovodem), jestli chcete rezervovat ubytování a na kolik nocí a kontakt na sebe (nejlépe mobil, abychm vás mohli v případě akutní potřeby kontaktovat).

Pro nováčky přikládám také dvě mapky místa pro lepší orientaci – v obou případech lze sjet z dálnice D1 (v obou směrech, od Prahy i z Ostravy) na druhém sjezdu, směr Vídeň, a pak pokračovat stále dál až do Modřic.

Zájemci z Prahy a okolí se na nás mohou obrátit s případnou žádostí o odvoz, pojedou minimálně dvě auta. Pokud někdo přijede do Brna vlakem a bude chtít odvést do penzionu, je potřeba to opět zmínit v přihlášce, abychom se domluvili na místě a čase.

Moc se na vás všechny těšíme.

Majka a spol.

RelatedPost

2 thoughts on “Sraz sběratelů panenek Brno 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *