WClub_2017

W Club Integrity Toys

Pravidelně každým rokem na konci ledna otevírá společnost Integrity Toys přihlášky do jejich klubu. Integrity Toys je největší společnost vydávající malé fashion kloubové panenky. Panenky jsou o trošku větší než Barbie (srovnatelné s výškou sběratelských Barbie na těle Muse), ale mají klouby všude včetně kotníků a zápěstí a předěl pod prsy. Více si můžete přečíst . . .

Integrity_07

Integrity Toys

ZÁKLADNÍ INFORMACE Tato americká společnost byla založena v roce 1995 panem Percy Newsumem. Počátkem tohoto století se stal jedním z hlavních návrhářů Jason Wu. Společnost nabízí panenky ve velikostech od 12″ do 16″. Panenky jsou vyrobené z velmi kvalitních plastů, s dobře pohyblivými klouby a hezkým, souměrným tělem modelek. Postupně se jejich nabídka rozšířila na . . .

0820360005932

Klasické kloubové panenky

Do této skupiny řadíme panenky, které mají alespoň 12 bodů ohybu, tj. v ramenou, lokti, zápěstí, kyčlích, kolenou a alespoň jedno členění trupu, případně i v kotníku. Většinou jsou vyrobeny z kvalitnějšího plastu, tzv. vinylu, který je poměrně tvrdý a přiměřeně těžký. Tyto vlastnosti, kromě vlastní konstrukce kloubů, umožňují lepší držení panenek ve zvolených pozicích, . . .